Nazire Derya Aydoğan

Nazire Derya Aydoğan

Aile Danışmanı/Bilişsel Davranışçı Terapist/Mindfulness

0538 859 48 27 

Aile Danışmanlığı, Bilişsel Davranışçı Terapi Çalışmalarının Yanında Mindfulness (Şimdiki Zaman Farkındalığı) Uygulamalarıyla Sizlere Farkındalık Yaratmayı Hedeflemekteyim.  

Aile Danışmanlığı: Aile Ilişkilerinde Zaman Zaman Yaşanan Problemlerin Aile Birliğini Zedelemesinden Dolayı Ailenin Bütün Üyeleriyle Yapılacak Olan Çalışmalarla Ailenin Bütünlüğünü Yeniden Sağlamaya Çalışılmaktadır. 

Bilişsel Davranışçı Terapi: Yaşam Boyunca Bazı Davranışlar Öğreniriz Ve Bu Davranışlar Zamanla Bizlerde Kalıcı Olmaya Başlar. Davranışlarımızı Temel Ve Otomatik Düşünceler Şekillendirmeye Başlar. Var Olan Kötü Düşüncelerinizi Ve Sizde Bırakmış Olduğu Etkileri Ortadan Kaldırarak Boşalan Yere Yeni Düşünceleri Yerleştirmek Hedeflenmektedir. Depresyon, Anksiyete, Bipolar, Opsesif-kompulsif Bozukluk, Sınav Kaygısı, Uyku Bozuklukları, Taravma/Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Cinsel Terapi, Vs. Tanılarınızın Çalışmaları Yapılmaktadır.  

Mindfulness: Hayat Boyu Yaşadıklarımızın Farkında Olmadan Tekdüze Yaşamaya Devam Ederiz. Küçük Şeyleri Bir Kenara Zamanla Büyük Olayların Bile Farkına Varmadan Yaşamaya Başlarız. Mindfulness Anın Farkında Olmamızı Sağlayacak Attığımız Her Adımın, Yediğimiz Her Lokmanın, Konuştuğumuz/Dinlediğimiz Her Sözcüğün Vs. Farkında Olarak Yaşamamızı Sağlayacaktır. 

Sorunlarınıza Veya Yaşam Tarzınıza Destek Olmamı Istiyorsanız Sizleri Bekliyorum. Whatsapp’tan Yazabilir, Arayabilir Ya Da Randevu Oluşturabilirsiniz. 

Bireysel Web Sitesi İçin Tıklayınız.